Wózek z serii Torino

Każde dziecko potrzebuje mieć wózek, bo przez pierwsze lata życia jest to jedyny bezpieczny środek transportu. Noworodki i niemowlaki do momentu aż nie zaczną samodzielnie siedzieć, muszą być wożone w wózkach głębokich, ponieważ ich kręgosłup wymaga odpowiedniego podparcia. Dla starszych dzieci, przeznaczone są spacerówki z regulowanymi oparciami. Z pewnością wybór najlepszego wózka dla malucha nie jest prosty.

Czy wózki Torino są bezpieczne?

wózek bebetto torinoŻeby znaleźć optymalny model wózka dla dziecka, trzeba przeglądnąć sporo ofert różnych producentów i porównać dostępne modele. Na wstępie najlepiej określić, co jest dla nas najważniejsze i co wózek musi posiadać, a potem pod tym kątem szukać wózka. Jeżeli liczy się dla nas bezpieczeństwo, niewielkie rozmiary i kompletne wyposażenie, to najlepszy będzie wózek Bebetto Torino. Jest to marka dobrze znana w Polsce i ceniona za produkty wysokiej jakości. Przede wszystkim modele marki Bebetto są lekkie, gdyż zastosowano w nich aluminiowe stelaże. System rozkładania i składanie wózka jest bardzo łatwy w obsłudze i można to go obsługiwać jedną ręką. Zaletą modelu Torino jest szeroka regulacja amortyzatorów, dzięki czemu prowadzenie wózka w każdych warunkach jest komfortowe dla rodzica i maluszka, bo wstrząsy są maksymalnie zminimalizowane. Przednie, mniejsze koła są pompowane i łożyskowane oraz posiadają funkcję obrotową o trzysta sześćdziesiąt stopni. Dodatkowo posiadają funkcję blokowania jazdy na wprost i mają system SAS i DMS. Rączka do prowadzenia wózka została obszyta ekologiczną skórą oraz posiada dużą regulację wysokości, dzięki czemu można ją dopasować do wzrostu. Wózek Bebetto został wyposażony w pojemny, zamykany koszyk znajdujący się między kołami oraz centralny hamulec, który zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Stelaże do wózków Torino są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych, biały i czarny. W przypadku poszycia  obudowy, wózki mają znacznie większy wybór kolorów. Wózek jest sprzedawany w komplecie ze wszystkimi niezbędnymi elementami lub można go nabyć samodzielnie, na przykład samą gondolę.

Z pewnością wózki z serii Torino są bezpieczne, gdyż posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości i mają pozytywną opinię wielu klientów. Ich zaletą jest duża, regulowana budka, która może niemalże całkowicie schować dziecko przed promieniami słonecznymi, deszczem, wiatrem czy śniegiem. W zestawie wózka klient otrzymuje także osłonkę na nóżki, folię przeciwdeszczową pasującą na gondolę i spacerówkę oraz moskitierę.