Tani nocleg w Suwałkach

 

Nigdy nie przypuszczałam, że wakacje mogą być tak korzystne pod względem cenowym. Zawsze wyobrażałam sobie, że to bardzo droga inwestycja. Moje zdanie zmieniło się do czasu, kiedy moi znajomi opowiedzieli nam o swoich ostatnich wakacjach. Dodam, że razem z moim chłopakiem szukaliśmy miejsca na wakacje, które byłoby tanie, ale przede wszystkim piękne i komfortowe. Zależało nam na takim miejscu, abyśmy faktycznie mogli się w pełni zrelaksować i nabrać sił przed nadchodzącym rokiem, który miał być przepełniony pracą i nauką.

Nasze niezapomniane wakacje w Suwałkach

suwałki noclegi – tanioOboje przygotowywaliśmy się do dosyć istotnych egzaminów, które miały zaważyć na naszej dalszej karierze. Postanowiliśmy (po namowie naszych przyjaciół) odwiedzić Suwałki noclegi – tanio i szybko można tu znaleźć. W zasadzie bez problemu. Nam się udało bez najmniejszego trudu. Kiedy dojechaliśmy na miejsce do wskazanego hotelu, nie mogliśmy oderwać oczu. Okolica była fantastyczna. Ponadto warto jest dodać, że pogoda, była naprawdę rewelacyjna. Świeciło słońce i mogliśmy prawdziwie cieszyć się urlopem. Jeżeli chodzi o sam hotel w Suwałkach to nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Nie jestem osobą, która lubiła przebywać w hotelach. Czasem zawodziły moje oczekiwania, tutaj na szczęście, nie było żadnych problemów. Personel starał się, aby panował ład i porządek. Z resztą było widać, że bardzo zależy im na czystości i jest to dla nich istotne. Codziennie pytano nas czy nie potrzebujemy czystych ręczników albo bielizny pościelowej. To było bardzo miłe z ich strony. Hotel był, także przystosowany dla dzieci i osób niepełnosprawnych. To duży plus, ponieważ rzadko się to zdarza. Posiadał windy, dzięki którym można było dostać się bez trudu na dane piętro, do konkretnego pokoju. Dodatkowo, przestrzeń hotelowa, była dosyć przestronna. Bez żadnych problemów, można było poruszać się wózkiem, po korytarzach hotelowych. To ogromnie korzystne rozwiązanie. Cieszę się, że jest taki hotel w Suwałkach. Dzięki temu każdy może odpocząć. Niezależnie od swojej kondycji fizycznej. Sam wystrój hotelu był bardzo nowoczesny i na wysokim poziomie.

Niewątpliwym atutem tego hotelu jest, także to, że w swoim pakiecie oferował gościom przepyszne śniadania. To bardzo wygodne rozwiązanie. Jeżeli chodzi o jedzenie, też jestem bardzo zadowolona. Jedzenie było świeże i bardzo estetycznie przygotowane. Patrząc na ten hotel pod względem cenowym, to także jestem bardzo miło zaskoczona. Nie spodziewałam się, że znajdziemy, aż tak dobrą ofertę. Polecam każdemu, odwiedzić to niesamowite miejsce.