Specjalistyczne buty w góry

Od jakiegoś czasu prowadzę własny sklep obuwniczy, który spotkał się ogromny zainteresowaniem wśród mieszkańców pobliskich osiedli. Sklep jest urządzony bardzo atrakcyjnie i posiada bogaty asortyment. Chciałam bowiem stworzyć konkurencję dla popularnych sieciówek. I chyba po części mi się to udało. Wraz z nastaniem wakacji coraz więcej osób pytało mnie, czy zamierzam wprowadzić też do oferty obuwie typowo sportowe. Wahałam się, bo nie nam się za bardzo na takim obuwiu. Ale przecież ostatecznie można było zatrudnić kogoś, kto się na tym zna. 

Sprzedajemy buty trekkingowe

buty trekkingowe w góryW miejscowości, w której mieszkam, przez długi czas brakowało sklepu, w którym można byłoby kupić buty dobrej jakości w rozsądnej cenie. W końcu postanowiłam sama taki sklep otworzyć i spotkał się on z bardzo pozytywnym przyjęciem. Nie narzekam na brak klientów, a wręcz przeciwnie, cały czas mi ich przybywa. Od jakiegoś czasu sporo osób zaczęło mnie pytać o to, czy nie planuje poszerzyć asortymentu o obuwie sportowe. Najwięcej zapytań miałam o buty w góry. Nic w tym dziwnego, w końcu z naszej miejscowości w góry jest rzut beretem. Początkowo wahałam się, czy wprowadzać specjalistyczne obuwie do oferty. Zmieniłam jednak zdanie kiedy okazało się, że mój kuzyn doskonale zna się na tego typu obuwiu. Zaprosiłam go więc do współpracy i od kilku miesięcy sprzedajemy też buty trekkingowe w góry, które cieszą się sporym zainteresowanie. Postawnowiliśmy przygotować szeroką ofertę takich butów, a więc damskie, męski i dziecięce, z których można też wyszczególnić obuwie dedykowane na różne pory roku. Teraz mamy letnie wakacje, a więc największą popularnością cieszą się buty trekingowe dedykowane wędrówkom górskim właśnie o tej porze roku. Sporo osób pyta też o buty uniwersalne, żeby można w nich było chodzić po górach jak zrobi się chłodniej i bardziej deszczowo. Jesień jest bowiem bardzo dobrą porą na wyjazd w góry. Nie dokuczają nam wówczas upały i wędrówki po różnych partiach gór są po prostu przyjemniejsze, bi może wyłączając to, że coś jakiś czas spadnie deszcz. 

W moim sklepie z obuwiem, który od kilku lat prowadzę, pojawił się niedawno nowy asortyment. Za namową klientów oraz rodziny, wprowadziłam do sprzedaży między innymi buty dedykowane na wędrówki górskie. Takie obuwie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród tutejszych mieszkańców z tego względu, że nasza miejscowość jest położona bardzo blisko gór. Bardzo dużo osób wybiera się więc w ciepłe dni na górskie wędróki z całymi rodzinami. A do tego są oczywiście potrzebne odpowiednie buty.