Sklep z artykułami komputerowymi

Do niedawna byłem pracownikiem korporacji. Spędzałem w pracy bardzo dużo czasu, niemal codziennie zostając w niej po godzinach. Chciałem rozwijać się zawodowo, praktycznie nie mając przy tym czasu ani dla swoich bliskich, ani na rozwijanie swoich pasji. Pasji miałem bardzo dużo i pewnego dnia powiedziałem sobie dość. Postanowiłem otworzyć własny biznes. Odkąd tylko pamiętam, posiadam żyłkę do interesu. Chcąc to zmonetyzować, stwierdziłem że spróbuję założyć w swoim rodzinnym Koszalinie sklep z komputerami i artykułami z nimi związanymi.

Założenie sklepu komputerowego to sposób na biznes

sklep komputerowy w KoszalinieMoja rodzina bardzo kibicowała mi w decyzji o złożeniu wypowiedzenia z pracy w korporacji. Uważali oni, że jestem tą pracą przemęczony i nie mam czasu na rzeczy, które w życiu naprawdę są ważne. Mieli tutaj na myśli rozwijanie zainteresowań oraz przebywanie z najbliższymi, czyli de facto z nimi. I mnie z czasem zaczął męczyć ten szybki bieg mojego życia. Chciałem trochę zwolnić, spróbować czegoś nowego. Pomocna okazała się tutaj rozmowa z moim serdecznym przyjacielem, dzięki któremu w mojej głowie narodził się pomysł rozwinięcia własnego biznesu. Zna mnie on od dziecka i wie, że mam głowę do interesów. Dlaczego miałbym więc nie wypróbować takiej opcji? Życie jest zbyt krótkie na życie w strachu. Trzeba działać! Jako że z wykształcenia jestem informatykiem, naturalną koleją rzeczy było dla mnie to, że zapragnąłem założyć własny sklep komputerowy w Koszalinie. Znam się całkiem nieźle na sprzęcie komputerowym, moim konikiem są akcesoria okołokomputerowe, więc wiedzę na temat swojego przyszłego biznesu miałem. Postanowiłem więc zaryzykować. Znalazłem ciekawy lokal w centrum Koszalina i wynająłem go, płacąc od razu czynsz za trzy miesiące. Za oszczędności zakupiłem najbardziej podstawowy sprzęt komputerowy, skupiając się głównie na akcesoriach. Chciałem, by był on świetnie wyposażony, więc wziąłem jeszcze nieduży kredyt, aby zacząć z przytupem i pokazać klientom, że warto do mnie przychodzić.

Teraz kiedy od kilku miesięcy prowadzę swój sklep komputerowy, jestem bardzo zadowolony. Mam czas dla rodziny, realizuję się także w swoich pasjach, mocno je rozwijając. Klienci bardzo sobie chwalą mój sklep, w szczególności za szeroką gamę produktów. Umiem też im doradzić, ponieważ znam się na tego typu sprzęcie. Wiodę spokojniejsze życie, z którego jestem bardzo zadowolony. A w szczególności ze zmian w moim życiu cieszą się moi najbliżsi, którym poświęcam teraz o wiele więcej czasu niż kiedyś.