Przyczepki rowerowe Qeridoo

Większość rodziców korzysta z tradycyjnych wózków do przewożenia dzieci. Składają się one z gondoli i zamiennej spacerówki. Są dość duże i ciężkie, a także często posiadają dużo udogodnień dla rodzica. Jednak z takim wózkiem nie da się biegać, bo jest zbyt masywny i ma zbyt miękkie amortyzatory. Dla aktywnych sportowo rodziców pojawiły się na rynku modele wózków pełniących jednocześnie funkcję przyczepki i lekkiego wózka do biegania.

Co posiadają przyczepki rowerowe Sportex 1?

przyczepka rowerowa qeridoo sportex 1Jeżeli się zdecydujemy na zakup przyczepki, to dobrze jest przed zakupem porównać różne modele. Dostępne są do przewożenia jednego, lub dwójki dzieci. Firma Qeridoo jest sprawdzonym producentem sprzętu rowerowego dla małych dzieci, dlatego jest jedną z najchętniej wybieranych. Przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1 jest typowym przykładem uniwersalnej przyczepki, która pomieści jedno, albo dwóje dzieci. Dwa, tylne koła zapewniają dobrą przyczepność do podłoża, a małe przednie zostało wyposażone w funkcję blokady jazdy na wprost oraz możliwość obrotu o trzysta sześćdziesiąt stopni. Konstrukcja przyczepki jest bardzo lekka dzięki zastosowaniu aluminium. Przyczepkę bardzo łatwo zmienić na wózek biegowy i możemy to zrobić nawet w trakcie spaceru. Kupując model Sportex 1 poza przyczepką dostaniemy zamienne przednie koło, dyszel rowerowy, moskitierę, oraz folię przeciwdeszczową, którą warto zakładać przy intensywnych opadach. Pokrycie przyczepki zostało uszyte z materiału nieprzemakalnego, ale w trakcie ulewy, miejsca gdzie są wykonane zaszycia mogą przemakać, dlatego dobrze jest ją dodatkowo osłonić. Dziecko siedzące w środku jest całkowicie schowane i chronione przed zimnem, wiatrem i słońcem. Okna i drzwi są wykonane z materiału posiadającego naturalne filtry przeciwsłoneczne. Mając taki model przyczepki rowerowej, bez problemu możemy jechać z dzieckiem na długą przejażdżkę, albo wyruszyć na wakacje z maluchem. Pod siedziskiem i za plecami dziecka, znajduje się sporo miejsca na bagaże niezbędne przybory.

Firma Qeridoo w swoich modelach przyczepek, montują mocne, tarczowe hamulce, wytrzymałe amortyzatory piórowe i pompowane koła. Wszystkie zamienne elementy można przechowywać w przyczepce, gdyż posiada ona odpowiednie miejsca do ich przechowywania. Wielu rodziców ceni model Sportex 1 za jego wszechstronne zastosowanie, niezawodność i przystępną cenę. Jednoosobowe przyczepki dostaniemy już za niecałe dziewięćset pięćdziesiąt złotych, a dwuosobowe modele są do kupienia za około tysiąc trzysta złotych.