Nowoczesne i wygodne meble

Meble Wersal to marka, która powstała w 1989 roku w miejscowości Jankowy. Jej założyciel, poprzez swoją pasję do rzemiosła rozpoczał produkcję mebli, zatrudniając tyko jednego pracownika. Z czasem produkcja zaczęła się rozwijać i dziś polskie meble tapicerowane w firmie Wersal produkuje około 1000 pracowników.

Droga do sukcesu – produkcja mebli

polskie meble tapicerowane wersalW latach 2005 -2006 nastąpił dynamiczny rozwój fimy. Pasja i upór zwiazany z rozwojem działalności oraz zwiększający się popyt na meble sprawiły, że firma zaczęła się rozastać. Ciekawe i bogate wzornictwo naśladujące bieżące trendy zaowocowało powstającymi kolekcjami wpasowującymi się w gusta i potrzeby klientów. Polskie meble tapicerowane Wersal posiadają wiele modnych kolekcji, które są odpowiednie dla osób w każdym wieku. Dla miłośników nowoczesnego designu kolecja Avangarde jest stworzona po to, aby przełamywać schematy i wchodzić w nowe wizje mebli innych niż wszystkie. Kolejna kolekcja o nazwie Simple jest dla ludzi młodych, którzy cenią nowoczesność. Kolekcja sof Young to połączenie różnego stylu sof, dzięki czemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Ponadczasowy styl, nowoczesność i elegancja łączą się w tej linii mebli, aby ukazać cały przekrój stylów, jakie ma do zaoferowania fabryka mebli Wersal. Produkcja mebli to sztuka, widać to w linii mebli Elegance, które pokazują sztukę tworzenia mebli, jako artystyczne wzorce, które są pełne elegancji, kunszu i luksusu. Takie też stają się meble z tej linii, która pełnią kunsztu i wytworności oferuje tą ponadczasową i elegancką kolekcję mebli wypoczynkowych. Z kolei o wygodę i komfort wypoczynku dbają meble kolekcji Relax. To miękkie i wygodne szezlągi, fotele i sofy, które dbają o nasze ciało, aby wypoczęło w pełni i było gotowe na zmagania kolejnego dnia. Chcąć się porządnie wyspać, trzeba zajrzeć do klekcji Dream, gdzie czekają na nas wygodne łóżka zapewniające maksymalny komfort snu i pewność, że nie obudzimy się zmęczeni. Oprócz tego wyjątkowe Box Springs zapraszają do wypoczynku a ich niebanalne wykonanie sprawia, że przenosimy się do innego wymiaru mebli, mebli nowoczesnych, ponadczasowych i niepowtarzalnych.

Jeśli szukasz mebli oryginalnych, modnych i wygodnych zajrzyj do oferty marki Wersal, a poznasz ciekawe kolekcje, nowoczesne podejście do stylu mebli a także szeroki wahlarz mebli tapicerowanych, które będą pasowały dla każdego i do każdego wnętrza znajdzie się coś, co łatwo wpasuje się i będzie tworzyć ciekawe aranżacje, które każdy będzie podziiał, a więc warto.