Kupno bodów niemowlęcych rozpinanych z przodu

Już za kilka tygodni zostanę mamą po raz drugi. Wiele sprzętów i akcesoriów potrzebnych w pierwszych chwilach życia dziecka zostało mi po starszym synu. Jednakże wciąż musiałam zrobić zakupy przygotowujące mnie do narodzin córeczki. Przede wszystkim były do kosmetyki i ubranka, których nie zachowałam po pierwszej ciąży i porodzie. Ponieważ data przyjścia na świat córeczki zbliżała się coraz bardziej udałam się na zakupy. Miałam już doświadczenie, dlatego wiedziałam jakie ubranka powinnam wybrać.

Poszukiwania body rozpinanego z przodu

body niemowlęce rozpinane z przoduWiedziałam jakie ubranka wybrać, aby były wygodne zarówno dla dziecka, jak i dla mnie. Przede wszystkim musiałam kupić body niemowlęce rozpinane z przodu. Body rozpinane z przodu są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Można je swobodnie założyć dziecku oraz rozpiąć lub zapiąć za pomocą jednej ręki. Jest to bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie szczególnie przy przewijaniu niemowlęcia. W sklepie odzieżowym do którego się wybrałam, był bardzo duży wybór takich bodów niemowlęcych rozpinanych z przodu. Poszczególnie body różniły się także od siebie. W sklepie dostępne były body rozpinane z przodu w kroku oraz body rozpinane z przodu z zapięciem kopertowym. Te ostatnie miały tę zaletę, że nie trzeba było ich zakładać dziecku przez głowę, co jest szczególnie dobrym rozwiązaniem dla świeżo upieczonych rodziców, którzy często mają z tym problem. Ja zdecydowałam się jednak na body rozpinane z przodu w kroku, ponieważ do przewinięcia dziecka nie trzeba było rozbierać z nich dziecka całkowicie. Wystarczyło tylko rozpiąć body w kroku i ściągnąć dziecku nogawki. Wybrane przeze mnie body wykonane były z miękkiej i delikatnej bawełny, która była przede wszystkim hipoalergiczna. Dzięki temu miałam pewność, że nie pozostawi oni odparzeń ani podrażnień na delikatnej skórze niemowlęcia. Poza tym bawełniany materiał zapewniał przewiewność i odpowiednią cyrkulację powietrza. Jest to bardzo ważne, ponieważ przyczynia się do tego, że dziecko mniej choruje i nie ma potówek.

Byłam bardzo zadowolona z zakupionego body rozpinanego z przodu. Było ono bardzo wygodne i komfortowe dla mnie i dziecka. Można je było prać oraz suszyć w wysokiej temperaturze. Nie wymagało również prasowania, co było dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem. Body również było bardzo praktyczne do założenia, zarówno na noc jak i w ciągu dnia. Body jest ubrankiem uniwersalnym i praktycznym, dlatego jest polecane wszystkim świeżo upieczonym rodzicom, także tym, którzy mają już doświadczenie w ubieraniu niemowląt.