Koszula na każdą porę roku

Każdy z nas lubi wyglądać dobrze, a przy okazji czuć się swobodnie w tym co ubiera. Dlatego często mamy kilka ulubionych rzeczy w szafie, które nosimy zdecydowanie częściej niż inne. Tyczy się to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Nie ważne czy mowa o spodniach, czy sukience. Nasze ulubione rzeczy są dla nas bardzo ważne. Dla wielu z nas jednym z kluczowych elementów garderoby będzie koszula z flaneli, która wydawałaby się niezbyt praktycznym elementem garderoby. Warto przekonać się, iż jest całkiem uniwersalna. 

Koszula z flaneli w szafie

stylowe koszule flaneloweWydawałoby się, iż niektóre elementy garderoby są niepraktyczne. Mają dziwne nadruki, wzory i inne rzeczy, które mogą źle wyglądać w połączeniu z czymś innym. Niektóre rzeczy mamy od lat w szafie, a ubieramy je bardzo rzadko. Jest to błędem. Szczególnie tyczy się to elementu garderoby jakim są stylowe koszule flanelowe. Pewnie wielu z nas pomyślało o naprawdę intensywnych kolorach i kracie, które są dobre tylko dla postaci filmowych bądź tych z seriali. To nieprawda, ponieważ flanela jest ciekawym wyborem. Może być w intensywnych kolorach z czarną kratą albo przeciwnie. Delikatna, wręcz pastelowa. Tą drugą opcję często mogą wybierać panie. Co daje nam posiadanie koszuli flanelowej w szafie? Przede wszystkim ciekawy element, który możemy stylizować tak jak nam się podoba. Wersja z zapiętymi guzikami pod samą szyję pozwala nam na ubranie dowolnej koszulki pod spód nawet jeżeli ma niezbyt dobry wzór. Ale możemy też nic pod nią nie ubierać. Flanela idealnie nadaje się również jako zastępstwo swetra, kiedy już jest na niego za ciepło, ale dalej chcielibyśmy mieć dodatkową, nieco cieńszą, warstwę. Istotne jest też to, iż flanela nie musi być z cienkiego materiału. Wiele z nich produkowanych jest w tak zwanych wersjach zimowych, które przyjemnie grzeją i trzymają ciepło. Jak można zauważyć flanela jest świetnym wyborem niezależnie od płci. Wybór kolorów i ich intensywności, a także grubości tkaniny z jakiej ją zrobiono będzie ogromnym atutem. 

W trakcie przeglądu szafy warto zastanowić się nad użytecznością niektórych rzeczy. Przez brak uwagi możemy pominąć coś tak ciekawego jak koszula flanelowa, która jest bardzo praktyczna, niebanalna i może być idealnym wyborem niezależnie od płci. Pora roku w jaką będziemy nosić taką koszulę też nie ma znaczeniu, szczególnie gdy wybierzemy wersję z odpowiednią gramaturą materiału w zależności czy jest to lato, czy zima. Pamiętajmy też o kolorystyce i różnych możliwościach w komponowaniu ubioru.