Kocyk z włóczki bawełnianej

Niedługo na świat przyjdzie nasz długo wyczekiwany synek. Obecnie ze względu na ciąże od kilku miesięcy przebywam w domu i powiem szczerze, że już zaczyna mi się nudzić. Wiem, że każdy mówi, że powinnam wypoczywać, ponieważ taki czas już się nie powtórzy, ale ile można odpoczywać. Tym bardziej, że lekarz nie pozwala mi za bardzo chodzić, więc nawet buszowanie po sklepie w poszukiwaniu wyprawki odpada. Pozostaję mi tylko zamawianie przez internet, a tu już nie ma aż takiej frajdy. 

Miękki, naturalny otulacz dla niemowlaka

naturalna włóczka bawełnianaSiedząc w domu i przeglądając rzeczy, które muszę zamówić do wyprawki doszłam do wniosku, że w sumie mogę coś zrobić sama dla mojego maleństwa. Jak byłam młodsza to babcia nauczyła mnie robić na drutach, więc teraz uznałam, że najwyższa pora wykorzystać ten dar. Stwierdziłam, że najlepiej będzie zrobić cienki kocyk dla mojego maleństwa. Zresztą patrząc na ceny takich rzeczy w internecie to za produkt z dobrej jakości, stu procentowej bawełny trzeba sporo zapłacić. Dlatego o kocyk postanowiłam zadbać sama. Wyciągnęłam z szafy druty po babci, które leżały tam już kilka dobrych lat nieużywane. Teraz tylko przydałaby mi się naturalna włóczka bawełniana. Bardzo zależy mi, żeby kocyk był wykonany z naturalnej włóczki bawełnianej, ponieważ moje dziecko będzie się rodzić w czerwcu, a wtedy jest raczej ciepło. Naturalna bawełna zapewnia odpowiednią wentylację. Kocyk będzie wykonany z cienkiej włóczki, a splot będzie dość luźny. Na szczęście okazuje się, że naturalna włóczka bawełniana jest dostępnym produktem w dzisiejszych czasach. Jak widać co raz więcej osób docenia naturalne materiały, a nie sztuczne. W jednej z pasmanterii online udało mi się znaleźć odpowiednią włóczkę. Grubość jest taka jak chciałam, a do tego są bardzo fajne kolory. Jako, że ma urodzić się chłopak to kocyk będzie w kolorze granatowo-błękitnym. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie tak jakbym chciała. Wydaje mi się, że nie zapomniałam jak się robi na drutach, ale kto wie. Mam nadzieję, że efekty będą zgodne z moimi oczekiwaniami. 

Do porodu już jest co raz bliżej, a mój kocyk dla synka już jest gotowy. Naturalna włóczka bawełniana, którą zamówiłam online jest naprawdę świetnej jakości. Kocyk jak już był gotowy został wyprany i nic się z nim nie działo. Jestem zachwycona efektem. Teraz mam zamiar przystąpić do robienia kolejnego, grubszego kocyka, którego moglibyśmy używać w chłodniejsze dni. Włóczka już do nas idzie. Oczywiście zamówiłam ją w tej samej pasmanterii online co wcześniej.