Dziecięce, warszawskie urodziny marzeń

Urodziny dla wielu oznaczają prezenty, masę składanych życzeń, dobre jedzenie, spędzanie czasu z ludźmi, których się lubi. Dla rodzica zaś urodziny dziecka oznaczają organizowanie przyjęcia dla kolegów i koleżanek z klasy swojej pociechy. Oczywiście, wszyscy wiedzą, jak takie szalone spotkania kończą się dla domu lub mieszkania. Dlatego ja postanowiłam w tym roku powiedzieć dość. Oczywiście, nie dość dla samej frajdy z urodzin, ale dość dla stresu przygotowań i męczarni sprzątania. Oddałam to wszystko profesjonalistom. 

Organizowanie przyjęcia urodzinowego dla dziecka

organizacja urodzin dziecka warszawaChciałam, by moja córka był naprawdę zadowolona ze swojego przyjęcia. Co roku zapraszała sporo osób, ale tym razem miały przyjść i nowe koleżanki, które dołączyły do klasy, więc potrzebna była doza integracji, by żaden z małych gości nie czuł się źle na zabawie. Jeśli myślimy organizacja urodzin dziecka warszawa jest najlepszym wyborem. Po pierwsze dlatego, że to właśnie w stolicy jest największa konkurencja, a co za tym idzie – organizatorzy po prostu prześcigają się w co rusz nowych sposobach na umilenie czasu dzieciom. Po drugie dlatego, że właśnie przez te co rusz nowe sposoby, można znaleźć przyjęcie wręcz skrojone pod zainteresowania czy hobby swojej pociechy. Sala urządzona na wzór którejś z popularnych bajek? To właściwie standard, a nie wymagania. Oczywiście, sala, którą dedykuje się pod przyjęcia dla dzieci, różni się od tej na inne rodzaje zabaw. Prócz stołu i krzeseł, musi być tam mnóstwo rzeczy, którymi można się bawić. Basen z piłkami, trampoliny, zjeżdżalnie i inne podobne elementy są właściwie wpisane w wystrój takich miejsc. Na samym przyjęciu nie może zabraknąć doświadczonego i wykształconego animatora. To osoba, która nie tylko ma pilnować dzieci, by nie stała im się krzywda, ale jego obowiązkiem jest sprawić, by na pewno świetnie się bawiły. To on wymyśla różne gry i zabawy, ale także sprawia, że nawet nowi koledzy i koleżanki mogą bez problemu zintegrować się z grupą. A na tym ostatnim zależało mi równie mocno jak na wszystkich innych aspektach. 

Byłam szalenie zadowolona ze zorganizowanych urodzin. I, na całe szczęście, nie tylko ja. Wszyscy mali goście wychodzili z szerokimi uśmiechami, a nowe koleżanki widocznie zaprzyjaźniły się z resztą klasy. Byłam dumna z mojej córki, że to właśnie jej urodziny sprawiły, że dotąd stojące trochę na uboczu dziewczynki, następnego dnia bez żadnego stresu mogły iść do szkoły. A sama moja córka była wszystkim zachwycona i sama stwierdziła, że zawsze musimy oddawać organizację takich wydarzeń profesjonalistom.