Co kupić facetowi?

10 marca, 30 września, 23 czerwiec, 22 stycznia, czy może urodziny? Tak, jak zdążyliście już zauważyć, podane są tu daty świąt naszych facetów. Daty, które o dziwo znam i pamiętam, choć znając życie, znajdzie się jeszcze parę dni, niecodziennych. Kobieca głowa, zawsze zaprząta swoje myśli: Co kupić, co kupić, a może to, a może tamto? Wiadomo nie od dziś, że mężczyźni są równie potrzebni jak kobiety, bo kto odkręci słoik, jak nie on, albo obroni przed wielkim i złym pająkiem? To taki książę na białym koniu.

Gadżety? Czemu nie

jaki kubek na prezent dla facetaÓw osobnicy są wzrokowcami, więc czemu by nie postawić na coś pożytecznego, cieszące oko każdego ranka? Poranna kawka z mleczkiem, rozpływająca się w ustach piana. Takie zniewalające uczucia, tylko z ulubionym kubkiem. Jaki kubek na prezent dla faceta? Rzecz prosta. Sęk w tym, że trzeba wiedzieć co lubi. Wtopą byłoby przyniesienie mu różowego kubeczka, a on nienawidzi akurat tego koloru. Koszmar, nie? Dajmy na to, że nasz chłopak jest gamerem, zapaleniec komputerowy, który całe życie poświęcił grom, a ulubionym serialem jest „Gra o tron”- takiemu można śmiało kupić kubek jako pad od konsoli, albo kubek z ulubioną postacią. Można tak co roku dawać te kubki i kubki, coraz to z innymi postaciami. Wtedy można pochwalić się swoją własną kolekcją. A któryś z nich na pewno będzie tym ulubionym, w tym akurat będzie uwielbiał pić kawę, a za zniszczenie go, potłuczenie będzie wkurzał się i ubolewał. Bo jednak w innym to nie to samo. Inni natomiast lubią książki, tak książki, gatunek na wymarciu, rzadko można spotkać mężczyznę z książką w ręku- takiemu natomiast przydałby się z ukochanymi cytatami, albo z grafiką książki, którą ma głęboko w pamięci. Jeszcze inni lubią mieć kogoś blisko, filiżanki z podobizną ukochanej? Dziecka? Wnucząt? Idealna pamiątka na całe życie, niemal jak obrazek, ale w szafce z pozostałymi kubkami. Smakosze alkoholów też znajdą coś dla siebie, takim to wielki kufel na pewno ucieszy oko. Szczególnie jak daje się w prezencie na osiemnastkę albo wieczór kawalerski.

Mamy już propozycje, ale jak dobrać tego idealnego z przystępną ceną? Są takie magiczne, że pod wpływem ciepła i zimna zmienia kolor, albo taki z którym można połączyć drugi kubek (wersja dla zakochanych). Znajdzie się też taki po którym można rysować. Idealny do zostawienia porannych wiadomości. Cena? Waha się od 17 złotych do nawet 40 złotych. Jak już dajemy w prezencie ów przedmiot, można dorzucić do niego jeszcze parę słodkości, które solenizant kocha, na umilenie następnego dnia.